Kurumsal

Globalleşen dünyamızda insan hayatını kolaylaştırmak için bir çok sektörde profesyonel hizmetler verilmeye başlanmıştır; bunlardan biri de toplu yaşam ve iş alanlarının profesyonel firmalar tarafından yönetilmesidir. Kurucularımız Mimar Zeynep ÇAKMAKLI ve Avukat Nilüfer ÇAKMAKLI’da giderek artan bu ihtiyacı karşılamak adına Zone Profesyonel Yönetim’i hayata geçirerek apartman,  site gibi toplu yaşam ve avm, iş merkezi gibi toplu çalışma alanlarında yönetim, danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

Şirketimiz insan hayatınındaki karmaşıklıkları daha aza indirmek, toplu alanlardaki yaşamı kolaylaştırmak ve mutlu, huzurlu yaşam alanlarını oluşturmak adına çözüm odaklı, hızlı ve kaliteli bir yönetim ile profesyonel güvenlik ekipleri, onarım-tamirat ve temizlik hizmetleri vermektedir.

Bir parçası olduğumuz Çakmak Grup ve Akkoyunlu Mimarlık sayesinde yıllardır aktif rol aldığımız inşaat ve hizmet sektörlerinden sonra profesyonel site yönetiminde de en kaliteli hizmeti vermek için sizlerle tanışmaya hazırız. Yaşam alanlarınızın profesyönel yöneticiliğine talibiz ve buralarda karşılaşabileceğiniz her türlü hukuki sorun karşısında da hukuki danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız.

Farklı iş kollarında yıllardır gösterdiğimiz başarı ve tecrübe ile sizlerin hem maddi olanaklarınızı hem de değerli zamanlarınızı boşa harcamadan, sorunsuz ve huzurlu bir yaşam sunmak için buradayız.

Misyon

Toplu yaşamın hakim olduğu yerlerde (Sitelerde, AVM'lerde ve iş merkezlerinde) kaliteli, güvenli ve huzurlu yaşam alanları sağlamak.

Vizyon

Mutlu ve huzurlu bir toplu yaşam dendiğinde akla gelen ilk firma olmak.

 

Grup Şirketlerimiz,

www.cakmakgrup.com                   www.akkoyunlumimarlik.com.tr